Розшукали матір, яка запхнула мертве дитя у валізу і лишила в кущах

Розшукали матір, яка запхнула мертве дитя у валізу і лишила в кущах

Україна

Анну Пілявську, 1997 року народження, уродженку Хмельницької області, яка викинула мертве 3-річне дитя у валізі, вдалося розшукати лише через місяць після смерті дитини. 

Як повідомив заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін у Фейсбуці, горе-матір знайшли завдяки допомозі звичайних громадян.
"Завдяки допомозі звичайних громадян тільки сьогодні, через місяць після смерті дитини, була знайдена ця жінка, яка свою рідну дитину - трирічну малечу, викинула, як непотрібне сміття, у валізі. Матір’ю її назвати не можу. Дякую нашим небайдужим громадянам за допомогу!" - зазначає Аброськін.

Як повідомлялося раніше, у Чернівцях знайшли в кущах валізу, де був закутаний у ковдру мертвий хлопчика віком трьох років.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×