На Львівщині вандали знищили пам’ятник Пушкіну

На Львівщині вандали знищили пам’ятник Пушкіну

Львівщина

Вандали знищили пам’ятник поету Олександру Пушкіну у районному центрі Золочів на Львівщині.

Про це повідомив міський голова Золочева Ігор Гриньків у Facebook, -пише Українська правда.

"Акт вандалізму. У Золочеві вандали знищили пам'ятник Пушкіну. Не здивуюсь, якщо цим скористаються проросійські ЗМІ і це використають в політичних цілях", - написав він.

Гриньків запевнив, що у знищенні пам’ятника немає політики, але додав, що нещодавно з депутатами обговорювали питання перейменування скверу Пушкіна у сквер Пам'яті Героїв і хотіли винести це питання на громадські обговорення.

"Попередньо депутати виступили з ініціативою перейменувати вулиці Пушкіна на вулицю  Бориса Золотника. Ми провели опитування і громада висловилася проти. Тож наразі вулиця носить ім'я російського поета. Так само планували обговорення перейменування скверу", - написав міський голова. «Прикро, що такий випадок має місце у Золочеві, адже у нас немає радикально настроєних активістів. Готую звернення до поліції».

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!