У Рівному бунтують продавці квітів

У Рівному бунтують продавці квітів

Рівненщина

Відучора, з 1 липня мали розпочатися ремонти тепломережі на вулиці Пересопницькій у Рівному, де розташовані торгові ряди з квітами. 

Для проведення робіт, які потребують розкопування грунту, підприємців кількох точок, розташованих на тепломережі, попередили про тимчасовий демонтаж їхніх робочих місць, повідомляють в "Рівнетеплоенерго".
Втім до зазначеної дати  ятки не прибрали. Натомість, підприємці наполягали на тому, що в  такий спосіб їх хочуть позбавити орендованих торгових площ. 
Вони звернулися до директора ТОВ “Рівнетеплоенерго” із листом, у якому попросили захистити їхні робочі місця і не допустити їх зникнення.
Представники теплопостачального підприємства виїхали на місце і зустрілися з продавцями квітів за посередництва та сприяння депутата міської ради Анни Іванової, а також із дирекцією ринку. В результаті конструктивних перемовин була досягнута домовленість про тимчасове перенесення робочих місць підприємців, які вони орендують, на період проведення ремонтів фахівцями “Рівнетеплоенерго” з 8 липня.
За повернення торгових точок на їхні теперішні місця відповідатиме дирекція ринку на чолі з директором Олександром Новосадом.
Водночас, ТОВ “Рівнетеплоенерго”, зокрема, в особі директора підприємства Олександра Корчинського гарантує оперативне проведення ремонтних робіт та невідкладне відновлення покриву для забезпечення можливості повернення прилавків із квітами на вулиці Пересопницькій на їхні теперішні місця.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×