Директорка школи дала ляпаса учню за вигук... «Слава Україні!»
Рівненщина

Директорка школи дала ляпаса учню за вигук... «Слава Україні!»

3 серпня 2014, 21:12
19
9
Сподобалось?
9

Село Радове, що в Зарічненському районі, невеличке. У ньому лише початкова школа, тож тамтешні діти здобувати середню освіту ходять до сусіднього Кухча. Правда, ходили раніше - тепер їх підвозить на уроки й з уроків шкільний автобус. Саме в ньому і трапився випадок, у який, з погляду моральності сучасного українського вчительства на фоні нещодавніх революційних подій, важко повірити.

Проте послухаймо розповідь восьмикласника Ростислава Селевчука, котрий того квітневого дня, після уроків, разом зі своїми ровесниками їхав додому. Крім дітей, були в салоні ще й кілька дорослих та директорка школи.
- Під'їжджаючи до села, - каже Ростислав, - ми вигукнули «Слава Україні!» та «Героям слава!» Ользі Леонтіївні це не сподобалося, вона наказала нам замовкнути й не порушувати дисципліну, але ми не послухалися й знову вигукнули, а потім ще раз, коли вже були на зупинці. Тоді вона підійшла до мене, покрутила за вухо й ударила долонею в обличчя. На очах в однокласників. Щось при цьому сказала, проте що саме, тепер уже не пам'ятаю...
Батькам про інцидент із директоркою хлопець не розповів, і вони так би нічого, мабуть, і не дізналися б, якби про вчинок педагога-керівника не заговорили односельчани. Стали розпитувати - і син розповів усе, як було. Рукоприкладство директорки їх дуже обурило, особливо бабусю Ростика, котра вирішила захищати честь свого внука й усієї сім'ї в суді.
- Як на мене, до суду, може, і не дійшло б, - пояснює Галина Олександрівна, мати потерпілого школяра. - Мало що з людиною може трапитися, можуть нерви не витримати, я це розумію, але свекруха сказала, що пробачити такого не можна. Де це бачено - бити ні за що учнів? Директорка, правда, приходила до нас із донькою - класним керівником Ростика, ніби й вибачалася, та наступного дня заявила журналістам з району, що то все наклеп і вона нікого не била... Як так можна? Навчає школярів бути завжди правдивими, а сама? У мене п'ятеро дітей, але карати їх на очах в інших я собі не дозволяю. Це ж приниження людини, наруга над її гідністю. Бити учня навіть за провину педагогові не личить, а тут, можна сказати, за патріотичний вигук вона вдалася до фізичної розправи. Не вкладається в голові, як таке нині можливо.
- Коли ж буде суд?
- Знаю, що буде в Рівному, а коли саме, поки що не відомо. Із нашою справою чомусь зволікають. А директорка продовжує працювати на посаді. Я їздила у відділ освіти, цікавилася, чому її не відстороняють хоча б до рішення суду, але відповіді не почула.
Застали ми на робочому місці і другу сторону конфлікту - директора Кухченської загальноосвітньої школи Ольгу Кучерешко. Проте зустріла нас вона холодно й узагалі відмовилася спілкуватися, якщо не брати до уваги її слів про перебування у відпустці і заборону фотографувати. Невже нічого було сказати? Утім мовчати - це право кожного громадянина. Та чи не забагато тих прав бере іноді дехто на себе?
Микола ШМИГІН,
Рівненська область
Фото Миколи КОМАРОВСЬКОГО


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • касіо
    касіо

    Вигнати цю наволочь навіть з України. Наші діти зложують голови в боях. а ця лярва дозволяє собі розпускати руки .Геть шльондру путінську.

    3 серпня 2014, 21:26
    Відповісти
  • Петро
    Петро

    Вірно і зробила, що дала ляпаса. Требу було зовсім ВІДІРВАТИ ту дурну ГОЛОВЕШКУ і собакам викинути.

    3 серпня 2014, 21:26
    Відповісти
    • ты , дурачок, в России захотел жить? Вали, а украинских детей бить никому не позволено, тем более за такое. А тобой стоило бы заняться и СБУ

      3 серпня 2014, 21:58
      Відповісти
    • Ветер
      Ветер

      З0 серебрянників відробляєш?))))) Ми вас, провокаторів, вже за 3 км бачимо))))).

      3 серпня 2014, 21:59
      Відповісти
    • Марина
      Марина

      Не витримали нерви у бідолахи. Правильно зробила. Може від ляпаса промитий українською брехливою пропагандою у хлопця стане мозок на місце. А не стане - справді, згідна з Вами, Петру, таку голову треба відірвати, щоб не виросло з нього бидла, яке можна тупо слати вбивати дітей Донбасу, щоб у перспективі стати у Новоросії гарматним м'ясцем.

      5 серпня 2014, 16:41
      Відповісти
  • Старик
    Старик

    Гадаю - стара сексота-гебістка, чи дидя сексоти - не витримала і показала лице ...

    3 серпня 2014, 21:27
    Відповісти
  • Николай
    Николай

    Просто всем родителям надо написать заявление в РОНО, что если эту тварюку не уберут, то 1 сентября дети в эту школу не пойдут!!!!!

    3 серпня 2014, 21:32
    Відповісти
  • Гражданин Украины.
    Гражданин Украины.

    А вы говорите " даунбас",да этих проданых тварей хватает везде-куда делись те "учителя" которых слал сталин на западную Украину выбивать национальную память и их детки?!Они все "заслуженные" и "народные" во всех областях Украины ,так откуда быть миру?

    3 серпня 2014, 21:33
    Відповісти
  • Петро
    Петро

    МОЛОДЕЦЬ, що врізала цьому ДУРНЮ по пиці. Так тримати.

    3 серпня 2014, 21:37
    Відповісти
    • Ветер
      Ветер

      З0 серебрянників відробляєш?))))) Ми вас, провокаторів, вже за 3 км бачимо))))).

      3 серпня 2014, 21:58
      Відповісти
    • ...
      ...

      ip вашого компьютера,шановний,вже відомо-недовго будете радіти москальським грошам.

      4 серпня 2014, 00:05
      Відповісти
  • сергей
    сергей

    Обязательно и срочно по этому факту должна быть комиссия от сель совета состоящая из сельчан, представителей сельсовета,родительского комитета и обязательно представителями прессы. Громада финансирует школу и громада ОБЯЗАНА проверять любые инциденты с детьми громады. Это ОБЯЗАННОСТЬ громады. Если директор не желает общатся с представителями громады - дальше должны быть действия ,разумеется мирного характера, по недопущению директора на рабочее место. Заявление в милицию - обязательно.От пострадавшей стороны,(родителей) и от громады . В заяве обязательно подчеркнуть что в виду резонансности и общественного значения события срок расследования(по закону підозра в течении 10 дней) должен быть выдержан. В случае задержки сразу заява в прокуратуру.Уважаемые родители мальчика! Не ведитесь на дружественные разговоры о трудностях с милицией.Поверьте опыту кроме вреда вашему делу ничего это не даст!Разумеется заява в суд,в раенный отдел образования. Скорее всего вы так и поступаете.Но от себя хочу добавить : Желающих на работу директором можна найти и выбрать из них подходящую кандидатуру тоже можна . И в заключение для представителей прессы, которым директор запретила снимать себя. Директор это прежде всего чиновник, школа место публичное, так что вы имеете полное право и на съемки и на видео.Искренне возмущен С. Сидорко Киев

    3 серпня 2014, 21:52
    Відповісти
  • сергей
    сергей

    Обязательно и срочно по этому факту должна быть комиссия от сель совета состоящая из сельчан, представителей сельсовета,родительского комитета и обязательно представителями прессы. Громада финансирует школу и громада ОБЯЗАНА проверять любые инциденты с детьми громады. Это ОБЯЗАННОСТЬ громады. Если директор не желает общатся с представителями громады - дальше должны быть действия ,разумеется мирного характера, по недопущению директора на рабочее место. Заявление в милицию - обязательно.От пострадавшей стороны,(родителей) и от громады . В заяве обязательно подчеркнуть что в виду резонансности и общественного значения события срок расследования(по закону підозра в течении 10 дней) должен быть выдержан. В случае задержки сразу заява в прокуратуру.Уважаемые родители мальчика! Не ведитесь на дружественные разговоры о трудностях с милицией.Поверьте опыту кроме вреда вашему делу ничего это не даст!Разумеется заява в суд,в раенный отдел образования. Скорее всего вы так и поступаете.Но от себя хочу добавить : Желающих на работу директором можна найти и выбрать из них подходящую кандидатуру тоже можна . И в заключение для представителей прессы, которым директор запретила снимать себя. Директор это прежде всего чиновник, школа место публичное, так что вы имеете полное право и на съемки и на видео.Искренне возмущен С. Сидорко Киев

    3 серпня 2014, 21:53
    Відповісти
  • Илья
    Илья

    Глава райадминистрации, почему эта мразь и украиноненавистница еще на работе? Вы что ее поддерживаете? И чему научит наших детей эта вражина! Патриотизму к Украине? Гнать ее надо и чем быстрее, тем лучше! На пушечный выстрел ее допускать к школьникам нельзя ни по моральным и идеологическим ни по педагогическим качествам! Действуй. Чего ждешь?

    4 серпня 2014, 00:20
    Відповісти
  • fh
    fh

    Пілять ска коли наші люди воюють із окупантом-людоїдом кацапом ця наволоч б"є дітей за Національні гасла. Вигнати падлу із України!

    4 серпня 2014, 01:01
    Відповісти
  • 345
    345

    Кацапская пятая колона бывает непредсказуема. Чемодан- вокзал- россия

    4 серпня 2014, 09:03
    Відповісти
  • СТЫД КраинеУ
    СТЫД КраинеУ

    Какая может быть "Слава Украине", когда она по локоть в собственной крови. Да и вообще этот лозунг созвучен со "Слава КПСС !" Эти лозунги нужно пересмотреть в сторону "Слава трудовому крестьянству!" . А не "Слава Украине", представители которой работают в публичных домах Европы

    4 серпня 2014, 10:41
    Відповісти
  • Виктор Николаенко
    Виктор Николаенко

    Эту тварь нужно отправить в Горловку-Донецк-Шахтёрск! Пусть там раздаёт пощёчины за национальный девизы! Или ко мне, в Мариуполь - пусть даст пощёчину мне! Я ею, тварью вонючей, удобрю украинский чернозём!

    4 серпня 2014, 11:35
    Відповісти
  • Гість
    Гість

    Я тут бачу купу неадекватів, які майже збираються вбити учительку лише за те, що вона намагаєтсья підтримувати хоч якусь дисципліну серед школярів. Якби вони весь час горлали не національні гасла, а щось інше- ви б теж так реагували? Думаєте, що у них в автобусі патріотизм розігрався? Сумніваюся. Гірко дивитися на те куди котиться Україна...