З’їли 2500 вареників!

З’їли 2500 вареників!

Вінничина

У Вінниці встановили смачний рекорд. Тут наліпили і з’їли понад 2,5 тисячі вареників з сиром.

Організатори націлилися на рекордні 2016 штук (як данину цьому року, на який припадає 25-річчя Незалежності України). Але, згуртувавши навколо себе кулінарів, швидко зрозуміли, що розмах буде значно більшим. Оскільки в місті перебувала діаспора молоді з різних куточків світу (в рамках проведення Міжнародного форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016»), то й вони долучилися до  виготовлення смаколиків. Разом працювали хлопці та дівчата з тридцяти країн!

Було використано 40 кілограмів борошна, 12 кілограмів сиру та чотири з половиною літри молока. З них виліпили 2507 вареників. Для зручного підрахунку їх сирими викладали на тенісний стіл. Відваривши, «солоні» заправляли сметанкою та шкварками, «солодкі» поливали медом.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!