ФК «Волинь» у Туреччині — одна перемога і дві поразки

14 лютого 2017, 09:47
0
0
0

Луцька «Волинь» продовжує підготовку до продовження сезону. На зборі у Туреччині лучани активно набувають ігрову практику суміщену з традиційними для практики Віталія Кварцяного серйозними фізичними навантаженнями. У першому матчі «хрестоносці» зустрілися з узбецьким «Алмаликом». Хоча гра проходила за територіальної та ігрової ініціативи лучан, втілити її у позитивний результат не вдалося. На старті матчу не був призначений 11-метровий у ворота узбеків, також судді не зарахували гол Мемешева. «Алмалику» щастило більше. На кінець другого тайму узбеки були попереду з рахунком 2:0. На 75 хвилині «розмочив» рахунок Міха Горопевшек. У наступному контрольному поєдинку лучани зустрілися з узбецьким «Металургом» з Бекабада. Попри пропущений гол у першому таймі луцька команда здобула вольову перемогу. Зрівняв рахунок на старті другої 45-хвилинки Дудік, реалізувавши сольний прохід. Під завісу матчу вивів лучан вперед молодий Олег Марчук.

Ще один матч лучани зіграли проти української першолігової «Десни». Гра далася лучанам непросто. Були у тренерського штабу лучан й нарікання на суддівство. У першому таймі «Волинь» програла 0:4. На другу половину гри команди вивів уже інший головний арбітр, але результат від цього кардинально не змінився. «Волинь» спромоглася на гол престижу, який на рахунку Діденка.

Сьогодні підопічні «Віталія» Кварцяного проведуть черговий спаринг, цього разу із тбіліським «Динамо».