У Любешівському районі підтоплено тисячу гектарів земель

У Любешівському районі підтоплено тисячу гектарів земель

Волинь

Річки Прип’ять і Стохід вийшли на заплаву і підтопили прилеглі території, - пише Любешівська районна газета «Нове життя».

Для  забезпечення безаварійного пропуску повені проводяться ліквідація пошкодження дамб, мостів, доріг на території осушувальних систем району. За словами головного інженера Любешівського УВГ Віталія Зімича зараз  постійно працюють 12 насосних станцій, ліквідовуються боброві нори у захисних дамбах, знищено 52 боброві загати на міжгосподарських каналах, укладено 690 мішків піску на дамбах.  У районі підтоплено талодощовими водами тисячу гектарів осушених меліорацією земель. Із кадрами в Любешівському управлінні водного господарства проблем нема, натомість турбує недостатнє фінансування для проведення ремонтних робіт насосно-силового обладнання для відкачки води і придбання пально-мастильних матеріалів. Цього року з резервного фонду облдержадміністрації виділено матеріалами 1000 мішків, 100 л дизпалива, 50 л бензину. Цього  недостатньо, аби своєчасно реагувати на можливі аварії на гідротехнічних об’єктах Любешівського району. Щоб контролювати ситуацію, ведеться постійний моніторинг рівнів води в річках на всіх метеопостах.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×