Тенісисти ДЮСШ №2 серед переможців із настільного тенісу

8 червня 2018, 16:39
0
0
0

З однією золотою і бронзовою медалями повернулася збірна команда Волинської області з Чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2006 р.н.  і молодших, який відбувся у місті Жовква Львівської області. Про це повідомляє управління освіти міської ради.

Збірна команда юнаків у складі вихованців КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Голодюка Іллі, Острого Іллі і вихованця Ківерцівської ДЮСШ Пилипчука Максима за вихід у фінал з мінімальним відставанням отримала поразку з рахунком 3:2 від команди м. Харкова, яка у підсумку стала чемпіоном України у командних змаганнях. А в поєдинку за 3 місце наші юнаки перемогли збірну Закарпатської області з рахунком 3:1 і стали бронзовими призерами змагань.

Команда дівчат у складі вихованок КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Новохацької Олександри, Новохацької Юлії та Кравчук Божени у командному заліку посіла 7 місце.

В особистому заліку наші спортсмени завоювали такі місця: Голодюк Ілля – 7 місце, Новохацька Олександра – 9 місце.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі: Демчук Є.Р., Грициєнко Н.Ю., Маженков В.В.  та Іваніченко С.М.