Мрія ГО “Берег надії” збулася: у Володимирі-Волинському відкрито інклюзивно-ресурсний центр

Мрія ГО “Берег надії” збулася: у Володимирі-Волинському відкрито інклюзивно-ресурсний центр

Волинь

Вперше про створення інклюзивно-ресурсного центру у Володимирі-Волинському заговорили батьки дітей з особливими потребами близько 2,5 років тому,- пише «Буг»

Інклюзивно-ресурсний центр знаходиться у приміщенні міського управління освіти. Тут для його функціонування було виділено 150 кв.метрів.У кімнатах зроблено ремонт.Відбувся і конкурс спеціалістів.Зараз  у центрі працює 4 фахівці. Це поки що мало. За положенням в інклюзивно-ресурсному центрі має працювати 12 спеціалістів - зазначаєдиректор установиОлена Токарєва. Наприклад, не вистачає реабілітолога.

“Є більше 60-ти заявок від сімей. Це багато, тому треба центр розширювати.Ми розглядаємо можливість віддати центру і інші приміщення у будівлі. Я впевнений, що депутатський корпус виділить ще кошти для потреб діток”, – сказав міський голова Петро Саганюк.

Для того щоб центр запрацював, було виділено кошти з місцевого бюджету. Надійшли гроші і з державного бюджету завдяки сприянню народного депутата Ігоря Гузя – майже 200 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!