На Волині представники  ОБСЄ цікавилися внутрішньо переміщеними особами, релігією та екологією

На Волині представники ОБСЄ цікавилися внутрішньо переміщеними особами, релігією та екологією

Волинь

Делегація Львівського представництва спеціальної моніторингової місії  ОБСЄ на чолі з головою Георгіосом Каллінісом прибула  сьогодні, 11 червня, до Луцька,  аби представити напрямки своєї діяльності та обговорити поточну ситуацію в регіоні, -інформує прес-служба ВОДА.

Зокрема, їх цікавило питання міграцій внутрішньо переміщених осіб. За словами голови ОДА Олександра Савченка наразі, понад дві тисячі сімей вважаються внутрішньо переміщеними особами. Обласна влада надає їм допомогу з оплати житлово-комунальних послуг.

Також в області діє програма соціального захисту населення – переселенцям надають матеріальну допомогу. 50 сімей було забезпечено земельними ділянками, проте проблема забезпечення житлом досі існує.

 Георгіос Каллініс поцікавився також станом навколишнього середовища Волинської області. Голова ОДА відзначив, що існує проблема модернізації технологій з переробки відходів, як і в усьому світі. Протягом 2019-2020 років планують збудувати 5 полігонів, які будуть призначені для сортування та переробки сміття. Ще в області діє програма «Питна вода», в рамках якої буде здійснюватися будівництво нових водопроводів та каналізаційних систем.

Завтра, 12 червня, представники моніторингової місії ОБСЄ планують візит до  Ковеля, аби  там налагоджувати співпрацю з місцевими керівниками.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!