На Волині представники влади і бізнесу посадили майже гектар лісу

На Волині представники влади і бізнесу посадили майже гектар лісу

Волинь

Екологічна акція волинських лісівників «Майбутнє лісу в твоїх руках 2019» завершилася засадженням ділянки поблизу села Сокиричі Ківерцівського району. А це 6000 майбутніх дерев. З них дубів – 4500, 1200 ялин, ще 200 штук модрини та 100 горобини, які  на ділянці площею 0,9 гектарів висадили  лісівники, аграрії, атовці, бізнесмени, банкіри, учні, - повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Це  14-та Всеукраїнська акція у  Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ», до якої  цього року  вже приєдналися більше 10 тисяч людей.

«Волинь – єдина область в Україні, де лісів не стає менше, а навпаки – щоразу більше. У нас більше садять, ніж крадуть, вирубують і все разом взяте. Це – хороша справа. Те, що ми з вами робимо, можна буде потім показати внукам, а кому і правнукам» , – сказав голова ОДА  Олександр Савченко.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×