Правнучка Івана Франка відвідала Волинь

Правнучка Івана Франка відвідала Волинь

Волинь

Правнучка великого письменника Івана Франка  Олеся Франко-Маліборська  побувала у Любешівському районі  на запрошення друзів Мартюшевих, жителів Любешівської Волі. Про це повідомляє газета «Нове життя».

Поетеса, музикант, громадський діяч, старший викладач фортепіано ДМШ м. Калуша та Івано-Франківська, учасник багатьох творчих спільнот, автор п’яти віршованих та музичних збірочок, член Української асоціації письменників Олеся Франко –Маліборська  завітала найперше в Любешівську дитячу музичну школу, де поспілкувалася з викладачами, а для діток провела майстер-клас. ЇЇ помічницею була Єлізавета Кузьмич із с. Дольськ, якій  директор музшколи Юрій Будько вручив  нагороди від Українського фонду культури як лауреату престижного Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою «Нові імена України», що  відбувався в Києві. А поетеса подарувала дівчинці власну книжку з автографом. Олеся Франкопобувала у  новоствореному музеї минулого і сьогодення Любешівщини,  на літературній зустрічі в  гімназії Любешівської Волі.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×