У Любешові стартувала  «Поліська регата»

У Любешові стартувала «Поліська регата»

Волинь

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму –це проходження на байдарці екіпажем із двох осіб маршруту на ділянці праве русло річки Стохід від селища Любешів до її впадіння в річку Прип’ять у районі села Сваловичі (І етап – 14 липня) та ділянці річки Прип’ять від села Сваловичі до села Люб’язь (ІІ етап – 15 липня) загальною протяжністю 46 кілометрів-повідомляє  Волинь нова.

Суддя змагань Василь Корець повідомив, що цього року участь у змаганнях бере 21 команда. За його словами, значно розширилася географія учасників, зокрема, до вже традиційних учасників фестивалю водного туризму, а це команди з Любешівського, Маневицького районів, міст Луцьк, Вараш, Київ і Львів долучилися спортсмени з Горохівсого району і навіть з міста Дніпра.

Представники редакції газети «Волинь нова»  змагатимуться у складі команди «Волинь-Маневичі» у складі Сергія Наумука та Миколи Ясюка. Вони  під номером 13-ть.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×