Волинянин Назарій Прокопчук – серед переможців конкурсу ІТ-проектів та кіберспорту

Волинянин Назарій Прокопчук – серед переможців конкурсу ІТ-проектів та кіберспорту

Волинь

Учень 9 класу загальноосвітньої школи села Полиці Камінь-Каширського району Назарій Прокопчук виборов почесне друге місце масштабному конкурсі з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років. Про це повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

У фінальному етапі всеукраїнського конкурсу – захисті проектів Назарій представив власну роботу – ЗD-проект шкільної пам’ятної Алеї на честь земляка, загибилого в АТО воїна Сергія  Приймака. До слова: ця робота отримала перемогу в конкурсі проектів, організованому ВОУЛМГ і вже втілена в життя.

Тато Назарія Роман Петрович, директор загальноосвітньої школи села Полиці,  розповідає, що хлопець давно захоплюється компютерною графікою, ландшафним дизайном,   любить природу й мріє вступити до лісівничого вузу. Таке бажання в Назарія зародилось в шкільному лісництві, що успішно діє при школі за підтримки колективу лісопідприємства. 

Щодо конкурсу, то він перший і в ньому зголосилось взяти участь понад 4 тисячі школярів у таких номінаціях, як “ЗД анімація”, “2Д анімація”, “Статична 2Д графіка”, “Статична 3Д графіка”, “Веб-розробка”, “Веб-розробка “Шкільний сайт”, “Програмна розробка”, “Відеомонтаж”, “Фотографія” та інші.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×