Тваринні ферми в майбутньому замінять лабораторії?

Тваринні ферми в майбутньому замінять лабораторії?

Світ

Уже кілька років вчені Європи та США працюють на виробництвом так званого естетичного або чистого м’яса. Його вирощують з пробірки у лабораторіях, використовуючи стовбурові клітини тварин.

Перший гамбургер зі штучного м'яса був приготований і з'їдений на прес-конференції в Лондоні в 2013 році. Біолог Марк Пост з університету Маастрихту, який розробив технологію вирощування м'язової тканини зі стовбурових клітин корови, тоді зазначав, що собівартість бургера з котлетою з естетичного м'яса становила понад $300 000

Однак уже у 2017 Марк Пост досяг значного прогресу у своїх дослідженнях, здешевивши процес. Собівартість кілограма штучного м'яса становить тепер всього $80, а гамбургер – $11. Кілограм яловичини коштує в США близько 8 доларів.

Марк Пост прогнозує, що його компанія Mosa Meat буде продавати вирощену в лабораторії яловичину вже через 1-3 роки. Уже навіть є домовленість з кількома десятків ресторанів в США та Азії.

Ідеєю м’яса з пробірки зацікавився серйозний бізнес. Фірма SuperMeat з Ізраїлю займається вирощуванням курячої печінки, а Memphis Meats з Каліфорнії культивує клітини корів і свиней.

У процесі виробництв естетичного м'яса пробірці до м'язових клітин тварин додають білок, який дозволяє клітинам виростати у великі шматки м'яса. Отриманий продукт ще називають чистим, адже виробництво у лабораторії виключає інфікування тканин збудниками хвороб. А ще «пробіркове» м'ясо вважають… екологічнішим за натуральне, адже тваринницькі ферми є джерелом 19 відсотків викидів парникових газів в атмосферу.

До речі, соціологічні дослідження показують, що близько половини вегетаріанців буде їсти м'ясо, якщо воно з'явилося в лабораторії, а не в результаті вбивства тварини.

Отож можна сміливо стверджувати, що, як тільки вченим вдасться здешевити виробництво у пробірках настільки, аби воно стало доступним для усіх, лабораторії потіснять з ринку тваринницькі ферми. А диковинкою вважатимуть натуральне м'ясо, а не вирощене зі стовбурових клітин.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!