«У нас епідемія раку. Ми за 5 років війни втратили 340 тисяч людей в тилу», - лікар-онколог
Україна

«У нас епідемія раку. Ми за 5 років війни втратили 340 тисяч людей в тилу», - лікар-онколог

6 лютого 2020, 18:45
20
10
Сподобалось?
10

Нейрохірург-онколог Антон Шкіряк розповів про масштаби поширення онкології в Україні.

Про це повідомляє Обозрєватєль.

"Якщо порівнювати Європу та Україну то ми по кількості поширення онкології на другому місці. І це при тому, що в Європі діагностика та скринінг якісніші, тому там онкологія виявляється частіше", - заявив онколог.

"Ми маємо понад 1 мільйон онкохворих в Україні, щороку ми виявляємо понад 140 тисяч онкохворих, більше 30 тисяч з них не доживають до кінця першого року після виявлення захворювання", - додав він.

За його словами, серед чоловіків перші позиції займає рак легенів та рак простати, а серед жінок - це рак молочної залози та колоректальний рак.

"У мене були пацієнти, які в житті не курили цигарок, але курили електронні цигарки. Тобто я з усією відповідальністю заявляю про те, що електронні цигарки також призводять до онкології", - заявив лікар.

Він також висловився щодо масштабів онкологічної ситуації в Україні

"Ми за п'ять років війни втратили понад 340 тисяч громадян у тилу. Це трагедія! І українська влада, на жаль, нічого не робить для покращення ситуації, а у нас епідемія! У нас був Чорнобиль, у нас жахлива екологія", - зазначив він.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Коментарі

  • Ван
    Ван

    https://www.youtube.com/watch?v=zmib3AqrNiU - причины и способы лечения РАКа

    7 лютого 2020, 10:32
    Відповісти
  • Анатолий
    Анатолий

    Возможно это эпидемия , но причина не курение , а что - то другое . Мой Папа не курил , но умер от рака . У Меня что - то похоже началось два года назад - дискомфорт в горле , иногда пропадает голос . Надеюсь на лучшее , но время покажет ...

    9 лютого 2020, 18:59
    Відповісти
    • Ірина
      Ірина

      Чекати - час втрачати. Зараз є дослідження, що конкретно спричиняє рак, чому їх тут немає?!!

      11 лютого 2020, 14:06
      Відповісти
    • Проверьтесь. Мне , после длительного обследования, поставили диагноз - рак правой нижней миндалины с метастазами. ( бывает у мужчин пьющих, курящих, после 65 лет) Я ни в одну из этих категорий не вхожу. Кашляла, болело гордо, хрипела... но когда вылез на шее лимфоузел, забеспокоились. Не зря, оказалось- метастаз. Диагноз не могли поставить три месяца. Обязательно проверьтесь

      4 березня 2020, 22:41
      Відповісти
  • Очевидность
    Очевидность

    А как на счёт продуктов в супермаркетах? Где качество? Откровенно лежит и продаётся то что в пищу употреблять нельзя! И никому до этого нет дела, только деньги деньги, бизнес

    10 лютого 2020, 10:41
    Відповісти
    • Ірина
      Ірина

      Да, продукти у нас в магазинах - одна отрута.

      10 лютого 2020, 21:30
      Відповісти
  • Яша
    Яша

    В Европе и Америке не возьмут в стационар без прививки от пневмококков и тд, , а у нас даже не знают шо воно таке, в Союзе врачи и пищевики немного боролись, а сейчас ходят промеж нас здоровые носители инфекций, которые приводят к раку.

    10 лютого 2020, 21:09
    Відповісти
    • Кто Вам такое сказал?! Я жила в Америке 4 года. Попала в госпиталь после падения в статусе студента даже без мед страховки. О каких прививках Вы говорите? Я пролежала там 2 месяца. Вы жили в Америке?

      21 квітня 2020, 15:46
      Відповісти
  • Александр
    Александр

    Я давно разработал ИИ который может моделировать генетический код и лечить неизлечимые болезни, такие как рак, сердечнососудистые заболевания, в следствии нарушений алгоритма структуры ДНК, как врождённых, так и приобретённых введением мутагена и попадания в организм ГМО, являющиеся причиной злокачественных образований, нарушений сердечнососудистых заболеваний и иных причин естественной смерти для возможности их лечения стволовыми клетками модифицированными по технологии CRISPR-Cas9. Смотрите в группе фейсбука "Истина Смысл жизни Спасение человечества". но у нас это ни кому не надо, пришлось оставить разработку, просто кушать иногда хочется.

    12 лютого 2020, 16:12
    Відповісти
    • Виктор
      Виктор

      Такой гений, пишущий "в следствии" - ну ничего нового на этой территории))

      14 березня 2020, 19:14
      Відповісти
    • Светлана
      Светлана

      Можно подробно об этом?

      16 квітня 2020, 07:16
      Відповісти
  • Віталій
    Віталій

    Зробили людей-жебраками, потім почали завозити саму неякісну і дешеву сировину (з цілого світу) для виробництва продовольчих та промислових товарів, а тепер пішли наслідки. Населення невпинно зменшується за рахунок того, що люди почали масово виїжджати за кордон, та почали масово хворіти - тяжкими хворобами. Що автоматично призводить ще до більшого зубожіння. А тепер саме головне, на фоні всього цього, жидва - активно руками москалів та наших внутрішніх недоумків починає конкретно розколювати країну і потихеньку, скажемо так під шумок - пропхнули закон про продаж землі, ще трошки і почнуть скуповувати за безцінь. Якщо ми, дамо це - їм зробити( запровадити ринок землі) ми всі, наші діти та внуки автоматично повертаємось в часи кріпаків, з яких при таких розкладах - не зрозуміло чи колись виберемось. Треба усвідомити те, що якщо ми не дамо їм купити землю-вся їхня схема просто обривається. Думайте!!!

    13 лютого 2020, 17:46
    Відповісти
  • IGORADAMOVICH
    IGORADAMOVICH

    ЩО ТАКЕ РАК! Коли людина веде себе, як ракова клітина по відношенню до Бога, то в неї буде рак! Коли в людини спотворена система пріоритетів, спотворене світосприйняття, то в ней буде рак! Коли в серці людини не має любові, а є страх, то це рак! Коли людина не вміє прощати себе, коли наповнюється невдоволенням собою, то це рак. Коли людина не прощає коханих та рідних то це рак. І на рівні тіла, рак це паразити, це грибок, патогенні бактерії, та віруси! Коли людина через покаяння усуває причину захворювання, коли людина змінює свою систему пріоритетів, і дві поганих звички, коли людина змінює систему харчування, то рак щезає, а людина стає здоровою. Як це зробити, розказую всім бажаючим. 097 49 26 737, п Іван.

    15 лютого 2020, 12:42
    Відповісти
    • Мария
      Мария

      Так почему монахи, в монастырях, служители церкви тоже болеют раком?

      3 березня 2020, 16:42
      Відповісти
      • Інга
        Інга

        Тому,що духовна боротьба дуже важка і навіть відійшовши від мирських спокус свою гріховну природу не подолати без Бога.Потрібна дуже сильна віра. Дуже просто,але на практиці в житті дуже важко.....

        5 березня 2020, 21:57
        Відповісти
        • Віктор
          Віктор

          Дійсно, ПГМ набагато страшніше будь-якої пандемії...

          14 березня 2020, 19:17
          Відповісти
      • Монахи и священники болеют онкозаболеваниями точно так же ка и миряне. Почему, да потому что каждый себе создает кумира, ставя на первое место веру... а не Бога. Я разговаривал с священником, нет я не буду чмтать то что вы мне предлагаете, я будуц читать только житие святых...Папа заболел коронавирусом из за своего мышления, БЬог не может быть только християнским, Юог есть то чито назвается существование, рыба в океане не осознает , что такое океан, и человек живя в Борге не осознает, что Бог самая большая реальность в его жизни.

        12 березня 2020, 09:34
        Відповісти
  • IGORADAMOVICH
    IGORADAMOVICH

    ЩО ТАКЕ РАК! Коли людина веде себе, як ракова клітина по відношенню до Бога, то в неї буде рак! Коли в людини спотворена система пріоритетів, спотворене світосприйняття, то в ней буде рак! Коли в серці людини не має любові, а є страх, то це рак! Коли людина не вміє прощати себе, коли наповнюється невдоволенням собою, то це рак. Коли людина не прощає коханих та рідних то це рак. І на рівні тіла, рак це паразити, це грибок, патогенні бактерії, та віруси! Коли людина через покаяння усуває причину захворювання, коли людина змінює свою систему пріоритетів, і дві поганих звички, коли людина змінює систему харчування, то рак щезає, а людина стає здоровою. Як це зробити, розказую всім бажаючим. 097 49 26 737, п Іван.

    5 березня 2020, 08:51
    Відповісти
  • Andrii Chirkov
    Andrii Chirkov

    Способ избавления от рака найден www.achirkov.ru