Лучани і далі сидітимуть без гарячої води
Україна

Лучани і далі сидітимуть без гарячої води

1 червня 2021, 12:46
0
0
Сподобалось?
0

У Луцьку відкладається відновлення постачання гарячої води. 

Про це інформує ДКП «Луцьктепло».

Як повідомлялося, вищим керівництвом держави було запропоновано план дій щодо врегулювання кризової ситуації, що виникла на ринку природного газу у зв’язку із закінченням терміну дії положення про ПСО. Зокрема, Президентом України було дано доручення АТ «НАК «Нафтогаз» підготувати нові договори з прийнятними умовами, однак дане доручення було проігноровано.

Примірний Договір постачання природного газу для виробництва теплової енергії від ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» (дочірня компанія АТ «НАК «Нафтогаз») підприємства ТКЕ отримали 29 травня 2021 року. Умови договору повністю суперечать дорученню Президента. Зокрема, договором передбачена ціна газу на виробництво теплової енергії на рівні 7583,89 грн з ПДВ і транспортуванням, замість 7400 грн – як передбачено дорученням. При цьому передбачена передоплата вартості спожитого газу і, відповідно, штрафні санкції за порушення термінів її проведення. Також договором передбачено безспірне списання банком коштів з рахунків підприємств без їх згоди у разі виникнення заборгованості за спожитий природний газ, для чого ТКЕ повинно укласти відповідний договір з банком.

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» підготувала та направила звернення заступнику Керівника Офісу Президента України, Мінрегіону та Асоціації міст України з приводу невиконання АТ «НАК «Нафтогаз» доручень Президента, напрацьованих на нараді 21 травня 2021 року. Як зазначено у зверненні, договірні вимоги ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» призведуть до дестабілізації роботи підприємств ТКЕ із забезпечення споживачів тепловою енергією. Ці вимоги мають дискримінаційний і протиправний характер, що у результаті знову призведе до виникнення значної заборгованості за спожитий природний газ і значних сум штрафних санкцій, джерел покриття яких немає. Ураховуючи це, надісланий Договір постачання природного газу ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» не відповідає вимогам доручення Президента України і Нафтогаз Трейдинг необхідно привести його у повну відповідність та врахувати всі пропозиції і зауваження до нього, розроблені спільно Асоціацією «Укртеплокомуненерго» та Асоціацією міст України».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися