Як продовжити субсидію з 1 травня 2024
Україна

Як продовжити субсидію з 1 травня 2024

17 квітня, 13:15
0
0
Сподобалось?
0

Багатьом українцям у травні субсидію призначать автоматично. Проте деякі все ж мають звернутися до ПФУ з заявою та декларацією.

Як оформити субсидію з 1 травня

15 квітня завершився опалювальний сезон і вже з 1 травня більшості українців автоматично продовжать субсидію до 30 квітня 2025 року.

Проте є люди, які до 1 травня мають подати заяву на перепризначення субсидії. Серед них:

  • заявник (член домогосподарства) орендує житлове приміщення, за яке сплачує житлово-комунальні послуги;
  • у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи;
  • кількість зареєстрованих осіб, які зареєстровані в домогосподарстві та фактично проживають там, менша, ніж кількість зареєстрованих;
  • домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, жорсткого та рідкого пічного побутового палива.

Субсидія надається на неопалювальний період й для тих, хто має право на виплату, але впродовж опалювального сезону сума платежу за ЖКП та витрати на управління багатоквартирним будинком не перевищує соціальних норм. Тобто під час опалювального сезону субсидія становить 0 гривень.

Нагадаємо! Якщо заяву на субсидію подати після початку неопалювального сезону, виплати почнуть нараховувати з місяця надання документів, але не раніше.

Як перевірити право на субсидію

У електронному кабінеті на сайті ПФУ можна переглянути, чи має особа право на отримання субсидії. Для цього треба:

Відвідайте офіційний сайт Фонду за посиланням: https://portal.pfu.gov.ua . Знайдіть та натисніть кнопку "Вхід", розташовану в правому верхньому куті екрану.

Авторизуйтеся, використовуючи один із доступних методів: кваліфікований електронний підпис (КЕП), "Дія. Підпис" або ID.GOV.UA.

Після входу на портал в лівому бічному меню виберіть розділ "Мої повідомлення" та перейдіть до вкладки "Індивідуальні повідомлення".

У цій вкладці ви знайдете інформацію про свій статус як потенційного отримувача житлової субсидії від Пенсійного фонду України, якщо вас визначено таким.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися