Біля ліцею у селі Світязь з’явилося дерево настрою випускників
Волинь

Біля ліцею у селі Світязь з’явилося дерево настрою випускників

17 листопада 2019, 17:26
0
0
Сподобалось?
0

Це різнобарвне деревце привертає увагу кожного, хто йде повз ліцей у селі Світязь Шацького району. Бо воно майорить на вітрі кольоровими стрічками: червоними та синіми, помаранчевими і зеленими, білими, жовтими, блакитними... Додає барв осені. Подібно здавна прикрашали місця, де людям являлися небесні покровителі. Але у світязького дерева – інша історія.

Воно з’явилося у день, коли випускникам-дев’ятикласникам світязького ліцею вручали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Ідея чудова: діти, отримавши документ, обирали колір настрою, що переважав у них впродовж шкільного життя, і вішали таку стрічку на стовбур як символ здійснених чи ні сподівань, пережитих емоцій та почуттів. Багато хто обрав синій, що свідчить про відкритість, довірливість та постійність. Дехто з випускників повісив жовті стрічки. Цей колір символізує тепло, веселощі та повагу, а ще – інтелект. Помаранчеві тасьми – це синонім слави, величі та гідності, а також творчості, білі – ознака чистоти та радості.

– А я повісив червону стрічку. Це колір успіху, свободи, енергії і суперництва! – каже учень 10-Б класу Мар’ян Редько.

Адміністрація навчального закладу і класні керівники залишили на дереві зелені стрічки. Кажуть, для них це символ надії на подальший ріст рівня знань їхніх випускників. Хоча у кольоровій гамі зеленій барві належить ще одне глибоке значення. Вона – міст злагоди між двома протилежними спектрами: теплими та холодними кольорами, зрілістю та молодістю.

Розгледіла я на дереві настрою і одну фіо­летову стрічку. Усміхнулася, міркуючи, кому ж у школі весь цей час було «фіолетово»? А у тлумачнику кольорів вичитала, що він символізує протиріччя та поєднує у собі таємничі знання і внутрішнє занепокоєння...

Видно, що у Світязі учні підтримують своїх наставників. Доказом цього є й алея випускників, де красуються туї, висаджені вже колишніми школярами. Краса!

Наталія КРАВЧУКХочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися