На Волині вже готові працювати 15 ринків
Волинь

На Волині вже готові працювати 15 ринків

30 квітня, 19:38
0
0
Сподобалось?
0

15 ринків із 32 Волині уже задекларували бажання відновити роботу.

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Як відомо, 29 квітня Уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ і Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність. Стосується це лише продовольчих та аграрних ринків.

Зважаючи на те, що контроль за дотриманням продовольчим ринком протиепідемічних вимог поклали на представників Держпродспоживслужби, основною умовою роботи ринків є рішення її відповідного територіального підрозділу.

Відтак, ринки працюватимуть з певними обмеженнями, а їх робота на час карантину буде регламентуватися чіткими санітарними нормами, встановленими головним державним санітарним лікарем України.

Окрім того, будуть додаткові елементи контролю. Зокрема, територіальні органи Держпродспоживслужби забезпечать постійну присутність на кожному ринку не менше 2-х своїх інспекторів, а також щоденно проводитимуть позапланові перевірки. Результати контролю будуть фіксуватися в чек-листах з періодичністю кожні дві годин. Щоденний моніторинг дотримання вимог буде проводити і Кабінет Міністрів України.

У разі порушення протиепідемічних вимог інспектори негайно інформуватимуть керівників ринків, а в разі відсутності їх реагування на вимоги інспектора інформація про порушення буде передаватися органам місцевої влади та підрозділам Національної поліції для вжиття відповідних заходів. Також розглядатиметься питання щодо припинення функціонування ринку.

Наразі уже 15 ринків області з 32 задекларували у головному управлінні Держпродспоживслужби бажання відновити свою роботу та повідомили про можливість дотримання усіх регламентованих протиепідемічних вимог.

«Ми розуміємо важливість функціонування продовольчих та агропромислових ринків як для населення, так і для суб’єктів господарювання. Однак, зважаючи на те, що відкриття ринків відбувається під суворим контролем відповідних служб, пріоритетним залишається чітке дотримання продавцями та власниками ринків санітарних норм», – наголошує голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися