У Луцьку презентували «Книгу для особливої мами»
Волинь

У Луцьку презентували «Книгу для особливої мами»

21 жовтня, 18:33
0
0
Сподобалось?
0

Відбулася презентація соціального проєкту Дискусійний клуб «Книга для особливої мами» громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка».

Проєкт став переможцем конкурсу соціальних проєктів, який щорічно проводить управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, повідомляють організатори.

Цей проєкт передбачає створення постійно діючого інформаційного майданчика з наявним актуальним книжковим ресурсом на тему сучасних методів реабілітації та методик розвитку дітей з ДЦП та іншими особливостями розвитку. Вільний доступ до дороговартісної тематичної літератури та можливість обговорити прочитане, а також практичне застосування описаних методик з професійним психологом стане унікальною можливістю та ресурсом сталого розвитку громади людей, які кожного дня мають справу зі складними діагнозами, що потребують новітніх підходів для оптимізації ресурсу як батьків, так і дітей для покращення власного функціонування в соціумі.

У межах цього проєкту придбали меблі для функціонування Дискусійного клубу, сформована бібліотечка база та забезпечена робота психолога.

У свою чергу, голова громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» Іванна Соха подякувала за надану можливість реалізувати такий важливий та актуальний проєкт.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися