У Волинського облавтодору відсудили пів мільйона гривень
Волинь

У Волинського облавтодору відсудили пів мільйона гривень

30 січня 2021, 11:47
0
0
Сподобалось?
0

У Волинського облавтодору відсудили 541 тисячу гривень через несвоєчасну оплату за фарбу для розмітки доріг черкаському заводу «Аврора».

Про це стало відомо з рішення Господарського суду Волинської області, - пише ІА Волинські новини.

Так, товариство з обмеженою відповідальністю «Лакофарбовий завод «Аврора» звернулося з позовом до дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення 541 тисячі 60 гривень.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на порушення відповідачем умов договору купівлі-продажу товарів в частині своєчасної оплати.

Суд встановив, що між товариством з обмеженою відповідальністю «Лакофарбовий завод «Аврора» та дочірнім підприємством «Волинський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» був укладений договір купівлі-продажу. Відповідно до одного з пунктів договору постачальник зобов`язується поставити та передавати у власність покупця, а покупець зобов`язується прийняти і оплатити фарби для розмітки доріг, склокульки та розчинник. Ціна цього договору становить 546 тисяч 660 гривень.

15 вересня позивач надіслав відповідачу претензію, в якій було запропоновано терміново погасити існуючу заборгованість шляхом перерахування коштів на рахунок ТзОВ «Лакофарбовий завод «Аврора». Проте відповідач відповідь на претензію не надіслав, однак наступного дня здійснив часткову оплату по договору на суму 5 тисяч гривень.

Оскільки факт порушення відповідачем умов укладеного між сторонами договору в частині повної та своєчасної оплати за поставлений позивачем товар належним чином доведений, документально підтверджений, то суд дійшов висновку, що позовна вимога про стягнення заборгованості підлягає задоволенню в повному обсязі.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися