У поліції Волині з'явиться новий підрозділ
Волинь

У поліції Волині з'явиться новий підрозділ

7 жовтня 2021, 10:39
0
0
Сподобалось?
0

У головному управлінні Національної поліції у Волинській області розпочали формувати новий підрозділ – управління головної інспекції. 

Про це йшлося у середу, 6 жовтня, під час наради за участі очільника ГУНП Юрія Крошко, заступника начальника департаменту головної інспекції Антона Рязанова, заступника начальника ГУНП Віталія Ковальчука та керівників територіальних підрозділів поліції Волині, інформує пресслужба поліції Волині.

Основні завдання підрозділу – сприяти ефективній професійній діяльності працівників поліції, наглядати за дотриманням ними службової дисципліни та аналізувати ефективність надання поліцейських послуг громадянам.

Юрій Крошко представив колегам майбутнього очільника управління головної інспекції Романа Качана.

«Роман Петрович нині виконує обов’язки заступника начальника Луцького районного управління поліції, проте він вже успішно пройшов конкурсний відбір. Після затвердження штатної структури головної інспекції поліції Волині – його буде призначено на посаду», – зауважив начальник ГУНП у Волинській області.

Заступник начальника департаменту головної інспекції Антон Рязанов поінформував, що управління поділятиметься на два структурні підрозділи: внутрішніх розслідувань та підтримки.

«Підрозділ внутрішніх розслідувань проводитиме службові розслідування, розглядатиме скарги громадян тощо. Підрозділ підтримки складатиметься із мобільних груп, які перебуватимуть на територіях обслуговування ГУНП. Одне із його завдань – налагодження комунікації з громадами, що сприятиме комплексному вивченню діяльності поліцейських на місцях та профілактиці дисциплінарних правопорушень серед співробітників. Це в свою чергу зміцнюватиме довіру громадян до поліцейських».

Окрім того, Антон Рязанов розповів, що підрозділ підтримки вивчатиме й умови праці поліцейських, причини звільнення та чи задоволені правоохоронці своєю роботою.

Керівництво ГУНП закликало керівників районних управлінь та районних відділів поінформувати колектив, що подача анкет триває до 18 жовтня. Опісля – кандидатів очікує тестування, співбесіда та проходження дослідження з використанням поліграфа. Ті, хто успішно пройде відбір, будуть призначені на посади.Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися