Луцький автозавод кличе на навчання зі 100-відсотковою гарантією працевлаштування

Луцький автозавод кличе на навчання зі 100-відсотковою гарантією працевлаштування

Актуально

Навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» (Луцький автомобільний завод) у 2017 році продовжить навчання за такими професіями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар з механо-складальних робіт, маляр та водій тролейбуса. Такої домовленості досягнуто під час робочої зустрічі на заводі між головою Державної служби зайнятості Валерієм Ярошенком, директором автозаводу Миколою Джулою та керівником Волинського обласного центру зайнятості Романом Романюком.

Про це інформує прес-служба корпорації «Богдан».

Навчальний центр Луцького автозаводу працює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, сертифікований у Департаменті ДАІ України та має безстрокову ліцензію на курсове професійно-технічне навчання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!