Сьогодні Волинь зустрічатиме двох загиблих на Донбасі воїнів

Сьогодні Волинь зустрічатиме двох загиблих на Донбасі воїнів

Актуально

Сьогодні на Волинь привезуть тіла загиблого розвідника 14 бригади лучанина Андрія Єлістратова та медика 28 ОМБР Сергія Цепуха з села Видерта Камінь-Каширського району, якого вбив ворожий снайпер на спостережному посту.

Традиційно сумний «вантаж 200» зустрічатимуть представники «Автомайдану» та волонтери. Попередній маршрут слідування: Рівненське кільце (09:15) - Цуманський пост (10:00) – Луцьк (11:00). Далі кортеж з тілом Сергія Цепуха вирушить у напрямку Каменя-Каширського. 

У Луцьку ж розпочнуться жалобні заходи. Об 11:00  у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору відбудеться відспівування Андрія Єлістратова, о 12:00 — громадянська панахида на Театральному майдані. Похорон загиблого воїна відбудеться на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!