Відновлювати опалення чи ні, і які для цього передумови, — роз’яснення Мінрегіону

Відновлювати опалення чи ні, і які для цього передумови, — роз’яснення Мінрегіону

З перших уст

Згідно пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Про це йдеться на сайті Мінрегіону.

Так включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 °С, а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.

У відповідності до пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі» при розрахунку графіка температур мережної води в системах теплопостачання слід приймати початок та кінець опалювального періоду за середньодобової температури зовнішнього повітря +8 °С протягом трьох діб.

Пунктом 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України    від 14.02.2007 № 71, передбачено, що опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 °С та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.

Нагадаємо, раніше ДКП «Луцьктепло» надало власне роз’яснення щодо відновлення подачі теплоносія у житлові будинку. Йшлося про те, що рішення про підключення багатоквартирного будинку (ОСББ) до опалення буде прийматися на підставі звернення більшості його мешканців.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!