Водіїв-новачків позбавлятимуть прав за перше ж грубе порушення

Водіїв-новачків позбавлятимуть прав за перше ж грубе порушення

З перших уст

Кабмін продовжує посилювати відповідальність за недотримання правил дорожнього руху в Україні. Так раніше було затверджено Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відповідно до цього документу перші в житті посвідчення водії отримують всього на два роки. Щоб отримати постійні водійські права, протягом цього періоду водій не повинен «заробити» більше двох адмінпротоколів за порушення ПДР. Днями ж уряд вніс зміни до За цей період

Днями ж Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, які також стосуються початківців на дорогах. Якщо протягом того ж дворічного терміну водій-новачок допустить хоча б одне грубе порушення правил дорожнього руху, яке тягне на позбавлення прав на керування авто, він автоматично позбувається водійського посвідчення.

"Таке посвідчення передається в сервісний центр МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС", - пояснюється у документі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×