Командир батальйону Дніпро-1 розповів як «польські фашисти» і «американські негри захоплювали Донецьк»

Командир батальйону Дніпро-1 розповів як «польські фашисти» і «американські негри захоплювали Донецьк»

Політика

На Бандерштаті виступив командир добровольчого батальйону Дніпро -1 – Юрій Береза. Військовий говорив про ситуацію в країні, про причини і наслідки війни, розповідав історії з передової, а також відповідав на незліченну кількість питань. Закликав українців боротися і допомагати хлопцям в АТО. Адже, як стверджує Береза, це наш обов’язок перед героями: «Дуже багато людей зараз повертається з війни і їм важко адаптуватися, я б хотів аби ви допомогли їм повернутися до нормального життя». Командир батальйону не хоче аби захисники нашої держави пішли десь з простягнутою рукою.

Військовий ділився і згадками про війну. Розповідав наскільки заангажоване наше суспільство і яка потужна російська пропаганда. Повідав правду і про те, як вони звільняли селище Піски, літом, 2014 року: «Ми заходимо в Піски. Нам приводять якогось переляканого дядька, який починає кричати, що ми «польські фашисти» і «американські негри. Кричав, що ми прийшли їх завойовувати. За що і отримав по голові, після чого він «відключився». І так тривало декілька разів». Виявляється їм повідомили, що ті ж самі наші «польські фашисти» і «американські негри» будуть захоплювати Донецьк. Бідолашні і перелякані люди просиділи в погребі три доби. На кінець вечору, як розповідає військовий, цей же чоловік їм допомагав. Тобто можемо спостерігати наскільки великий вплив спричиняє пропагандиське російське телебачення на людей.

Юрій Береза поділився з глядачами гутірки і планами на майбутнє, в якому кордон України межує з кордоном Грузії.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!