Вибори у Маріуполі можуть перенести на 15 листопада

Вибори у Маріуполі можуть перенести на 15 листопада

Політика

Маріупольський міськвиборчком відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети «Приазовский рабочий». Таке рішення було прийнято через знайдені розірвані бюлетені, а також помилки в них. У зв’язку з цим, Маріупольський тервиборчком звернувся до ЦВК з вимогою перенести дату виборів.

Як пише «Українська правда», фракція БПП у Верховній Раді ініціюватиме зміни до законодавства, які дозволять провести голосування в Маріуполі одночасно з другим туром виборів міських голів 15 листопада, або в інший стислий термін.

Про це йдеться у заяві політичної партії «БПП «Солідарність».

Як пояснюється у заяві, бюлетені друкували на підприємстві, яке де-факто належить компанії СКМ, власником якої є Ренат Ахметов, що і викликало недовіру з боку інших політичних сил, які брали участь у виборчому процесі.

«Саме представники «Опозиційного блоку» проігнорували ініціативу партії «БПП «Солідарність» виготовити під належним контролем нові бюлетені і забезпечити проведення виборів», - сказано у заяві.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!