1
1
1

Іспанія-Нідерланди - 1:5

Голи: 1:0 - Алонсо (27 - пенальті), 1:1 - Ван Персі (44), 1:2 - Роббен (53), 1:3 - де Врей (64), 1:4 - ван Персі (72), 1:5 - Роббен (80).

Іспанія: 1. Касільяс, 22. Аспілікуета, 15. Серхіо Рамос, 3. Піке, 14. Хабі Алонсо (Педро 69), 16. Бускетс, 6. Іньєста, 18. Альба Жорді, 8. Хаві, 21. Сілва (Фабрегас 78), 19. Дієго Коста (Торрес 62).

Нідерланди: 1. Сіллессен, 2. Влаар, 3. де Врей (Велтман 77), 4. Мартінс Інді, 7. Янмаат, 5. Блінд, 6. де Йонг Н., 11. Роббен, 10. Снейдер, 8. де Гузман (Вайнелдум 62), 9. ван Персі (Ленс 79).

Ця поразка стала найбільшою для іспанців за історію усіх фіналів Чемпіонатів світу. Таким чином голландці повернули боржок за поразку у фіналі ЧС-2010 у ПАР. Початок матчу ніби був саме за іспанцями. Та ще й арбітри призначили сумнівний 11-метровий у ворота суперників. Але окрім реалізованого пенальті, заробленого артистизмом Дієго Кости, більшого іспанцям досягти не вдалося. Хто зна, можливо саме за нечесну гру футбольна Фортуна покарала соромом чинних чемпіонів планети. Хлопці Луї ван Гаала виглядали як справжні «летючі голландці». Початок розгрому ще у першому таймі заклав ван Персі. Його удар головою у стрибку рибкою можна дивитися сто разів - так може лише справжній майстер. У другому таймі Нідерланди не лишили від іспанців каменя на камені.