19 червня 2014, 22:38
0
0
0

Дві найсильніші команди групи С видали чудовий матч. Колумбійці не без везіння у другому таймі втримали перемогу.

Колумбія - Кот-Д'Івуар - 2:1

Голи: 1:0 - Родрігес (64), 2:0 - Кінтеро (71), 2:1 - Жервіньо (74).

Колумбія: 1. Оспіна, 2. Сапата, 3. Йепес, 7. Армеро (4. Ріас, 72), 11. Куадрадо, 6. Санчес, 8. Агілар (15. Мехія, 78), 10. Родрігес, 18. Суньїга, 9. Гутьєррес, 14. Ібарбо (20. Кінтеро, 55).

Кот-Д'Івуар: 1. Баррі, 17. Орьє, 22. Бамба, 3. Бока, 20. Серей (6. Боллі, 73), 19. Туре Яя, 5. Зокора, 9. Тіоте, 10. Жервіньо, 12. Боні (11. Дрогба, 61), 15. Градель (8. Калу, 68).

Колумбійська команда продемонструвала приблизно ту ж тактичну побудову і тактику, яка дозволила перемогти їй Грецію. Південноамериканці віддали ініціативу у ноги супернику, розраховуючи на надійний захист (четверо гравців захисної лінії Колумбії виступають в італійській Серії А) і свої шанси в швидких контратаках. Тільки якщо Греція не змогла доповнити цей план своїми плюсами, і футбол вийшов нудним і безконкурентним, то івуварійці знали, що робити з отриманою ініціативою. Але зачасту при рівних силах суперників захисна тактика все ж більш ефективна, ніж атакувальна. Ось і цього разу при значно меншій кількості атак колумбійці за 20 хвилин до фінального свистка змогли досягти комфортного рахунку 2:0. Але далі івуарійці закрутили такі африканські хороводи, що такого гандикапу могло і не вистачити. Дрогба і компанія створили достатньо, щоб вирівняти становище, а то й вийти вперед. Інколи арбітр матчу англієць Ховард Вебб судив занадто ліберально, хоча одного разу міг би поставити 11-метровий у ворота колумбійців. Зрештою вони встояли, пропустивши тільки одного разу. Колумбія майже гарантувала собі вихід у наступний раунд.