Адміністрація Президента заговорить англійською

Адміністрація Президента заговорить англійською

Україна

Першою держустановою, працівники якої говоритимуть англійською, стане Адміністрація Президента України. Про це сьогодні, 17 вересня, на брифінгу повідомив заступник глави АПУ Дмитро Шимків, пише офіційний президентський сайт. Шимків зазначив, що Україна стала повноцінним гравцем на політичній та економічній світовій арені й це вимагає від державних інституцій якісно нового рівня комунікацій.

«Англійська давно є ключем до порозуміння зі світом. Без неї неможливо уявити сучасну державу», — сказав заступник глави АПУ, наголосивши на тому, що Президент, який сам не потребує перекладача на численних міжнародних зустрічах, усіляко сприяє вивченню іноземних мов. Зокрема, оголошено курс на підтримку Програми Go Global.

Глава АПУ Борис Ложкін підписав розпорядження, згідно з яким із 1 жовтня 2015 року володіння англійською мовою визначено обов’язковою вимогою при призначенні нових працівників на керівні посади в Адміністрації Президента.

Для співробітників, які вже працюють на керівних посадах, ця норма починає діяти з 1 січня 2017 року. Тобто в них буде час вивчити або вдосконалити свою англійську до необхідного рівня (що відповідає загальноєвропейським вимогам) у робочий час і цілком безкоштовно. До того ж для тих, хто володіє іноземною і надасть відповідний сертифікат, передбачається 10-відсоткова надбавка до зарплати, що повинно мотивувати персонал вивчати іноземні мови.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×