Україна фінішувала третьою на Паралімпіаді у Ріо

19 вересня 2016, 11:14
0
0
0

Українська команда тріумфально завершила Ігри у Ріо-де-Жанейро. Наші атлети фінішували третіми у загальному медальному заліку, випередивши потужну команди Сполучених Штатів Америки на одну золоту медаль. Загалом у «скарбничці» української збірної 117 нагород: 41 золота, 37срібних і 39 бронзових. Є серед медалістів і волинянин Віталій Романчук. Він здобув «золото» у складі футбольної команди серед спортсменів з наслідками ДЦП. У фіналі українці у додатковий час здолали Іран з рахунком 2:1 (на жаль, спортивні функціонери вирішили не включати цей вид у програму наступної паралімпіади).

Переможцем паралімпіади з феноменальним результатом у 239 медалей стала команда Китаю, другою фінішувала збірна Великої Британії – 147 медалей.