12-річний волинянин нещодавно втратив маму, а тепер бореться з раком

12-річний волинянин нещодавно втратив маму, а тепер бореться з раком

Україна

У 12-річного жителя Шацька Андрія Хотинського діагностували саркому.

Про це пише Район.Шацьк.

У хлопчика, який закінчив 6 клас Шацької гімназії, виявили саркому м'яких тканин лівого передпліччя. На дитину чекає довготривале і складне лікування: три курси хіміотерапії, операція, променева терапія, заходи з відновлення та реабілітації.

В хлопчика нещодавно померла мама, його виховують бабуся з дідусем і тато. Необхідних коштів на лікування напівсироти родина не має, тому просить небайдужих людей допомогти їм фінансово, а також підтримати хворого Андрійка молитовно.

Телефон бабусі: 098 893 11 58 (Галина Федорівна).

Кошти можна перераховувати на картку ПриватБанку за номером: 5168 7573 9281 2121(батько Хотинський Ярослав Тимофійович).

Бабуся, яка завжди перебуває з хворим внуком, благає підтримати дитину і подарувати їй шанс на життя. Вона завчасно вдячна всім, хто проявить милосердя і надасть посильну допомогу.

У маленького волинянина діагностували рак кісток: просять допомогти

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×