Фронтовий волонтер та парамедик розповів, що став геєм через матір

Фронтовий волонтер та парамедик розповів, що став геєм через матір

Україна

Українцеві Миколі Будерацькому - 33 роки. Те, що він іншої орієнтації, зрозумів ще в 14 років. Зараз він фронтовий волонтер, парамедик. Бере участь у добровольчій медичній роті. Проте, здебільшого займається спеціальним оптичним обладнанням. 

- Колись у дитинстві, коли я зростав, у мене була доволі агресивна та домінантна матір. Вона усіма своїми діями змусила мене не комфортно почуватися поряд із жінками. я завжди ховався за батька, який був найдобрішою людиною. Мені не комфортно було залишатися із матір’ю. Проте, мені було комфортно за чоловічою спиною. Це вплинуло на мене. Мені автоматично стало комфортно з чоловіком. Ось моя точка відліку, - каже Микола.

На запитання, як до його орієнтації ставляться друзі, військові, відповідає:

- Мені принципово все одно, як до цього ставляться. Дуже багато військових стали друзями, не дивлячись на мою орієнтацію. Я просто роблю свою роботу. До речі, причепив до шеврона веселкову стрічку, щоб ламати стереотипи. 

За матеріалами GALNET

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×