Студент з Волині, який збував порно, отримав умовне

Студент з Волині, який збував порно, отримав умовне

Україна

Студент-четвертокурсник знімав відео порнографічного характеру, а потім продавав його у Горохові, кидаючи посилання на файлообмінник, де було розміщене відео, через Viber. 

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, - пишуть Волинські новини.

Зазначимо, що жінки, які стали учасницями порно-роликів, не знали про їхнє виготовлення.

Під час суду встановили, що обвинувачений в період з грудня 2018 року по 20 лютого 2019 року виготовляв, зберігав, переміщав та збував відеопродукцію порнографічного характеру. Зокрема, разом з невстановленими особами жіночої статі, яких студент залучав до виготовлення відеопродукції порнографічного характеру, про що останні не були обізнані, здійснив виготовлення порно.

Потому обвинувачений збував відео у Горохові, кидаючи посилання на файлообмінник через Viber та отримуючи за це гроші. Загалом обвинувачений отримав 694 гривні.

Зазначимо, що під час досудового розслідування між підозрюваним та прокурором була укладена угода про визнання винуватості.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на два роки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×