В Україні планують зробити обов'язковими «парковки» для дитячих колясок

В Україні планують зробити обов'язковими «парковки» для дитячих колясок

УкраїнаМінрегіон має намір зробити обов'язковим встановлювання спеціально обладнаних місць для дитячих візків у лікарнях, поліклініках, школах, дитячих садках, торгово-розважальних центрах і супермаркетах, кафе, ресторанах та інших громадських закладах.

Як повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Фейсбуці, відповідна ініціатива міститься у змінах до державних будівельних норм, - пише УНІАН

"Ми повинні робити навколишній простір доступним і зручним для кожного, зокрема і для батьків з маленькими дітьми у візках. Якщо облаштувати у нашому громадському просторі організовані місця для паркування колясок - в першу чергу, біля лікарень /поліклінік, біля шкіл /дитсадків або магазинів, то це не завдасть особливих труднощів власникам, а для самих батьків буде особливою зручністю. У багатьох країнах Європи це працює, і ми буде запозичувати такий досвід. Тому зараз вивчаємо можливість внести відповідні зміни до ДБН", - написав заступник міністра. 

Парцхаладзе зазначив, що сьогодні є великий попит у суспільстві на облаштування таких паркувальних місць для дитячих візків.

«Наприклад, майже всі з 1700 користувачів Фейсбук, які взяли участь в опитуванні, погодилися, що в Україні потрібно якомога більше організованих "парковок" для дитячих візків. Крім цього, вони наголосили на необхідності облаштування достатньої кількості комфортних громадських туалетів, які були б оснащені сповивальним столиком для немовлят», - повідомив він.Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×