Інтернет і теплі вбиральні  кожній сільській школі- плани МОН на 2019 рік

Інтернет і теплі вбиральні кожній сільській школі- плани МОН на 2019 рік

Україна

Наступного року Міністерство освіти та науки планує забезпечити інтернетом всі школи в Україні – на ці потреби передбачено  млрд грн. Про це заявив заступник міністра освіти і науки Роман Греба під час підсумкової прес-конференції, передає  УНН.

"Урядом і парламентом було закладено до Державного бюджету близько  млрд грн на забезпечення доступу сільських й інших шкіл до інтернету, що ми і будемо робити наступного року", - зазначив чиновник.

За його словами, наразі близько 30% шкіл в Україні не мають повноцінного інтернету.

У 2019  році з бюджету буде виділено 267,3 млн грн на побудову зручних і теплих туалетів у школах, ліквідувавши вуличні туалети у сільських школах. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки.

"Наш пріоритет - навести порядок із вбиральнями. Щоб були якісь перегородки, двері. Щоб такі речі були не тільки в міських школах, а в усіх", - зазначив чиновник.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!