Кандидат у президенти України набрав халявних шапок у Давосі – його ледь не затримав охоронецьФото зі сторінки у "Фейсбуку" Ігоря Шевченка

Кандидат у президенти України набрав халявних шапок у Давосі – його ледь не затримав охоронець

Україна

У скандальну історію потрапив екс-міністр екології, а нині кандидат у президенти України, Ігор Шевченко. На Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі він набрав кілька безкоштовних шапок для друзів, через що мав претензії від охорони. Звичайно, що про цей інцидент з представником України ніхто б не дізнався, якби він сам не похвалився «винахідливістю» на своїй сторінці у «Фейсбуку».

Так у Давосі для учасників форуму встановлено спеціальний шапкомат, для тих хто вийшов з готелю у морозну погоду і забув головний убір. За правилами, кожен бажаючий може взяти одну шапку. Так і зробив Ігор Шевченко 22 січня. При цьому у «Фейсбуку» він розповів про дбайливе ставлення організаторів… й отримав замовлення від друзів на такі шапки. Наступного дня кандидат у президенти пішов його виконувати. Йрозповів про це у соцмережі.

«Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до «шапкових махінацій» заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв. Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував. Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він «дозволив» мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього «не бачить». Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!», - написав Шевченко.

Гумору екс-міністра та претендента на крісло очільника країни більшість українців не оцінила, засипавши його сторінку образливими коментарями.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×