Мордує холодом і голодом... корів

Мордує холодом і голодом... корів

Івано-Франківщина

Жителі села Нараївка на Прикарпатті звинувачують у знущанні над тваринами свого односельця. Самотній чоловік тримає чималу череду худоби – 23 бички, корови і телята. Однак ні відповідних умов, ані грошей на корми для них немає. Навіть у люті морози тварини живуть на вулиці, пише 0342.ua з посиланням ТСН.

Десять корів та дев'ятеро телят зимують просто неба. Їм холодно, голодно, тому ревуть і вдень і вночі, кажуть жителі Нараївки. Ще чотири бички у полі — це також худоба Романа Лилика. Вони там прив'язані, щоб не втекли. Селяни кажуть — так вони там пасуться цілу зиму. Бички їдять те, що знайдуть під снігом.

Чоловік не приховує — із такою кількістю поголів'я впоратися не може. Немає ні відповідних умов, ані грошей на корми. Утім, розпродавати своє господарство не збирається. Каже – ціна замала.

«В мене від 2010-го його пояснювальна записка є. Тоді він обіцяв здати 10 корів, дві залишити собі. Він нікому нічого не здає. Він каже: нехай своєю смертю помирають, а дешеве м‘ясо нікому не здаватиму», — каже сільський голова Нараївки Марія Курас.

Схожі новини

Коментарів: 2

 • Лариса Розумовська
  13 січня 2017 року, 20:14 - Відповісти
  0
  Ці нещасні замордовані тварини - якесь середньовіччя з тортурами серед начеб-то добрих та сердечних селян Прикарпаття. Чому не можна звернутись селянам до районної влади? Вони бояться власника? А совість у них є? Вони чують кожен день ревіння бідних корів і спокійно далі живуть і їдять кутю? Що ж ви за люди такі? Робіть що небудь!!
 • якарізниця
  13 січня 2017 року, 22:05 - Відповісти
  0
  А ви на себе погляньте , ваші коти та собаки на холоді живуть , то допоможіть тому чоловікові утримати тих бідних корівок з телятками та дисками , а ще краще загляньте в зоопарки !, То дійсно суворе утримання а ви за те щей платите кошти!!!!, !!,

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!