Священик списом зцілює одержимих

Священик списом зцілює одержимих

Івано-Франківщина

У монастир Покрови Пресвятої Богородицi, що в селi Закерничному Рожнятівського району Прикарпаття, особливо топчуть стежку прочани, одержимі злими духами. Тут людям допомагає священик Iван-Василь Коваль. Екзорцизм він практикує понад чверть століття. І головним помічником у непростій роботі йому стає церковний спис – двосiчний ніж із коротким трикутним лезом. Зазвичай священик користується ним на службi Божiй, коли пробиває хлiб для причастя. А отець Іван-Василь ним ще й зцілює.

– Злi духи дуже бояться копiя, тому що ним був пробитий бiк Iсуса на хрестi, – говорить священик. – Використання списа допомагає не тiльки оздоровити душу, а й тiло. Ним я колю недужого у чоло, плечi та живiт, роблячи знак хреста. Причому доволi сильно – може навiть виступати кров. Якщо людина дiйсно одержима, пiд копiєм i з’являється злий дух. Тоді людина стає спокiйною.

Світлана РІДНА, Івано-Франківська область

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Олег
    31 липня 2017, 21:58 - Відповісти
    0
    Та новина про священника мала вийти як мінмум 15-16 років тому, бо він ще мою Маму зцілював, але мала онко захворювання, то не помогло. Це було ще в далекому 2003 році, а він ще до того практикував лікування копієм. Простіше кажучи це така собі акупунтура, тільки ножем яким ріжуть хліб для причасття. Щодо виганням копієм злого духа не дуже в це би вірив, оскільки для екзорцизму існує спеціальна молитва, і звичайно строгий піст для священника - екзорциста.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×