Спустила на спиртне 400 тисяч «дитячих» гривень

Спустила на спиртне 400 тисяч «дитячих» гривень

Івано-Франківщина

 

На Прикарпатті у розтринькуванні «дитячих» коштів звинувачують матір десяти дітей. Жінка тримала малюків впроголодь, голими-босими, а усі кошти, що давала держава на їх утримання, прогулювала.

За горе-матір взялася прокуратура Тисменицького району. Встановлено, що 37-річна прикарпатка, отримуючи соціальну допомогу на утримання дітей, витрачала ці кошти на свої потреби, зокрема, алкоголь. Лише впродовж останніх трьох років селянці, як багатодітній матері, виплатили майже 400 тисяч гривень! Натомість жінка не поспішала їх витрачати на своїх чад. Перевіркою засвідчено: матеріально-побутові умови в помешканні є неприпустимими і становлять реальну загрозу для їх здоров'я та розвитку, діти не отримують повноцінного харчування та не мають належного сезонного одягу і взуття, а санітарний стан вдома просто критичний.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!