Луцькі боксери відзначились на міжнародному турнірі у Польщі

5 грудня 2014, 20:27
0
0
0

У польському місті Замость (Республіка Польща) відбувся представницький міжнародний турнір з боксу серед юнаків - XVI-й Меморіалі пам'яті Я. Суходола. На ньому виступила команда Луцька, яка була представлена дванадцятьма спортсменами, вихованцями Волинського боксерського клубу олімпійського резерву.

Загалом турнір зібрав понад сімдесят спортсменів боксерських клубів з Литви, Норвегії, України (Тернопіль, Луцьк) і Польщі (Тарнов, Жешув, Люблін, Стенятин, Хелм, Краснік, Лєнчна, Замосць).

Не програвши жодного свого поєдинку Василь Чорний (38 кг) і Максим Куць (42 кг) стали переможцями у вагових категоріях. Володимир Мельниченко (56 кг) поступився лише одного разу і завоював друге місце.

Своїми досягненнями юні боксери завдячують тренерам Геннадію Озаринському, Андрію Сохацькому та Борису Жайворонському, які готували їх до змагань.

За всебічну підтримку луцька команда дякує Благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк».