Верховна Рада готує документ у відповідь на рішення польських сенаторів назвати «Волинську трагедію» геноцидом поляків

Верховна Рада готує документ у відповідь на рішення польських сенаторів назвати «Волинську трагедію» геноцидом поляків

Волинь

Верхня палата польського парламенту ухвалила резолюцію щодо Волинської трагедії. У ній сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв «геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої».

Як повідомляє «Українська правда», у Верховній Раді готують постанову у відповідь польському Сенату.

Про це під час погоджувальної ради у парламенті заявив заступник голови комітету  у закордонних справах Борис Тарасюк.

«Вперше польський парламент приймає антиукраїнську резолюцію такого змісту, яка стосується жертв Волинської трагедії», – сказав Тарасюк.

Він зауважив, що він та Оксана Сироїд понад три тижні тому направили польській стороні проект спільної заяви, однак досі немає відповіді.

Тарасюк зазначив, що депутатська група зі зв’язків з Польщею робила все, щоб цю постанову не було прийнято. «Ми наступного тижня внесемо пропозицію про прийняття заяви Верховної Ради», – сказав він.

Спікер Парубій у свою чергу заявив, що з цього приводу слід провести окрему нараду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!