На Волині у технологічну піч провалився кочегар і згорів

На Волині у технологічну піч провалився кочегар і згорів

Волинь

Нещасний випадок стався у Ківерцівському районі на ПАТ «Цумань». Обставини з’ясовувала комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку. Вона встановила, що потеплілий, який працював на посаді кочегара технологічних печей, завантажував паливо нерівномірно. Обрізки струганого шпону не проходили через люк печі, тому кочегар виліз на піч та почав пропихати деревину ногою. Зрештою чоловік провалився через у топку.

Про це інформує прес-служби Управління Держпраці у Волинській області.

з’ясовано обставини та причини смерті кочегара технологічних печей ПАТ «Цумань».

«Технічні причини настання нещасного випадку відсутні. Організаційними причинами є невиконання вимог Інструкцій з охорони праці. Психофізіологічною причиною є особиста необережність потерпілого.

Зокрема, потерпілий порушив вимоги Інструкції з охорони праці, де йдеться, що розрівнювання палива в топці потрібно проводити штангою, стоячи збоку паливного люка в захисних окулярах та рукавицях, а загрузку топки печі проводити рівномірно», – йдеться у повідомленні управління.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×