Прихильники торгівельної блокади Донбасу поспілкувалися з головою ОДА

Прихильники торгівельної блокади Донбасу поспілкувалися з головою ОДА

Волинь

Вчора ввечері деякі інтернет-видання, а потім й телевізійні канали, поширили інформацію про «захоплення» приміщення Волинської обласної державної адміністрації прихильниками торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.

Насправді ж представники кількох громадських організацій та переважно пов’язаних із ними політичних сил провели акцію у знак протесту проти дій правоохоронців на станції Кривий Торець (працівники СБУ захопили пункт блокувальників і затримали учасників блокади, яких пізніше відпустили). Представники громадських організацій поспілкувалися з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком та керівництвом ГУНП та УСБУ в області. Учасники акції висунули кілька вимог та склали текст звернення до Президента України, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради України та генерального прокурора України. Запропонували цей текст підписати й Володимиру Гунчику, але він відмовився. Серед вимог учасників акції звільнення зариманих учасників блокади, звільнення керівників МВС та СБУ.

Сьогодні більшість у Волинській обласній раді, яка гуртується навколо представника «УКРОПу» голови ради Ігоря Палиці (пов’язаних із цією політсилою персоналій було чимало й під час вечірнього візиту до ОДА, зокрема, був присутній керівник фонду «Ігоря Палиці» Олександр Товстенюк), скликала позачергову сесію. Попередньо відомо, що говоритимуть про ту ж саму тематику. Можливо підніматиметься й питання про висловлення недовіри Володимиру Гунчику.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!