Жулинський пише про війну

Жулинський пише про війну

Волинь

Свою нову книжку в Луцьку представить відомий літературознавець, письменник, політичний і культурний діяч, вихідець з Волині Микола Жулинський. Якою для нього була Друга світова війна, що «перемолола» мільйони людських доль? Про це можуть дізнатися всі, хто прийде на презентацію.

Книжка буде цікавою не тільки любителям художньої літератури, але й історикам. Окрім власних розповідей автор вміло використовує багатий документальний матеріал, численні фотографії.

Взяти участь у презентації можуть усі охочі 2 червня (п’ятниця) о 18.00 год. в Луцьку у Волинському академічному обласному театрі ляльок (вулиця Кривий Вал, 18). Видання книжки, а також сам захід підтримав Благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!