У Верховній Раді підняли тему передачі заповідних волинських земель під мисливство

У Верховній Раді підняли тему передачі заповідних волинських земель під мисливство

Волинь

Позафракційний народний депутат України, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов озвучив депутатський запит з трибуни Верховної Ради щодо можливої незаконної передачі земель Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» під приватні мисливські угіддя. Запит був адресований Міністру екології та природних ресурсів України, керівнику Державного агентства лісових ресурсів, головам Волинської облради та облдержадмністрації та начальнику облуправління поліції.

Про це інформують у прес-службі «Народного контролю».

Нардеп вимагає перевірити законність прийнятих Волинською обласною радою рішень про надання мисливських угідь площею 4838 га терміном на 25 років у користування громадським організаціям «Горинь» та «Легіон». Водночас Добродомов просить повідомити чи відбувалися відповідні погодження про передачу зазначених угідь із Міністерством екології та природних ресурсів та адміністрацією Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

«У разі підтвердження зазначеної у звернені інформації, сприяти якомога швидшому поверненню зазначених земель у користування Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», - йдеться у запиті.

Раніше представники «Народного контролю» Павло Данильчук, Михайло Шелеп, Олег Бондарук та журналісти Марія Доманська, Дмитро Безвербний, Анатолій Котлюк подали спільну позовну заяву, щоб оскаржити рішення облради, яким «роздали» землі Цуманської пущі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!