На Волині покійницю приїхав забирати сміттєвоз

На Волині покійницю приїхав забирати сміттєвоз

Волинь

Ситуація, в яку важко повірити, виникла в селищі Іваничі. На адресу місцевої газети «Колос» надійшов лист від жительки райцентру Єви Сухової, яка 28 вересня поховала свою матір. Жінка розповіла, що у місцевих комунальників автобус, який мав приїхати по тіло о 12:00. Проте, коли місцевий священик уже відспівав покійницю транспорт так і не прибув. Лише о 15:30 приїхала вантажна машина, та якою комунальники вивозять сміття. І цього дня на похорон вона прибула після чергового рейсу на відстійник. Як зазначила читачка у листі до редакції, вантажівк лише злегка змили водою, від неї добряче смерділо.

Редакція газети «Колос» звернулася за поясненнями до начальника ВУЖКГ Іванич Петра Крася й отримала лист у відповідь.  У ньому комунальники принесли публічні вибачення Єві Суховій і пояснили, що автобус не доїхав до похорону, бо поламався й відремонтувати швидко його не вдалося. І саме «на усне прохання родичів померлої було надано єдиний можливий транспортний засіб на поховання – вантажну машину».

Фото газетної публікації розмістив у «Фейсбук» у групі «Іваничівщина» Василь Ігнатюк.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!