На Волині можливе підтоплення

На Волині можливе підтоплення

Волинь

Синоптики обіцяють швидке потепління. Незабаром на Волині слід очікувати до плюс 12. Надзвичайники попереджають, що це створить ризик підтоплення в деяких районах області, повідомляє 12 Канал.
Минулі роки були посушливими. Рівень ґрунтових вод суттєво знизився, тому підтоплень не було. Цього року – навпаки. Снігу випало достатньо, що може створити проблеми волинянам. За словами начальника управління водних ресурсів у Волинській області Ростислава Кравчука, підтоплення  можливе у Маневицькому, Любешівському, Ратнівському, частково Старовижівському районах. У селищі міського типу Колки річка Стир вже вийшла з берегів.
 Є, так звані,“мокрі” зони і в Луцьку. Однак, луцька міська влада запевняє, що знає про проблему підтоплень. Найбільше шкоди танення снігу може завдати аграріям. Є велика вірогідність підтоплення посівів озимих культур.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×